VZPOMÍNÁME

,,NAŠE ZAČÁTKY OD ROKU 2005"

  Zde bych chtěla zavzpomínat i na začátky CHS z Milovické nížiny, na plemeni německého boxera jsem vyrostla, doma jsme neměli jiného psa než německého boxera jako dítě si pamatuji Ťapku - zlatou boxerku, Cézara - žíhaného boxera. To, že jsem s těmito psy vyrostla mě určitě hodně ovlivnilo ve výběru plemene pro chov. 
  Smrt Airinky jsem všichni doma velice těžce nesli, a pak už nám tady doma není dvacet let ani dvacet pět, a váha tohtoto plemene a čas strávený na cvičišti byli se začínajícím podnikáním v rodině neúnosné, proto jsme se s tímto plemenem rozloučili.
  Přispěli jsme do chovu čistokrevného německého boxer 23 štěňaty.

2008 - 5  štěňaty Airin, Apolo, Aramis, Atos, Alex - Daisv a Platan Czech Jaka //poslední odešel do psího nebe 2021 Alex
2011 - 6 štěňat Berry, Body, Bonjovy, Bára - 2022, Bonie, Brenda  -  Airin a Ozzy od Morového sloupu
2012 - 6 štěňat Casper, Cedrik, Casanova, Car, Ciril, Coffea - Airin  a Wizart Optima Grata 
2013  - 6 štěňat Denny, Drago, Deisy, Daisy, Debie, Dyxie - Airin a Hannibal Optima Grata

 Nicméně u splácnutého čumáčku, milých očí a chrochtajícího psa, jsme chtěli zustat, a tak francouzský buldoček, který je boxerovy v těchto ohledech podobný, byla jasná volba.

,,ZA DUHOVÝM MOSTEM A V PSÍM NEBI"

Když Ti umřou rodiče, jsi sirotek. Když ti umře manžel/manželka, jsi vdova/vdovec. Když ti umře pes(tvůj čtyřnohý přítel), jsi sám.

Nikdy nezapomeneme, zůstanete v našich srdcích a vzpomínkách.

13.04.2008 - 8.09.2017 nám odešla po těžké nemoci Airin z Milovické nížiny, byla ostražitá, ale členy své lidské smečky bezmezně milovala, hodně nás naučila a hodně nám dala, v posledních měsích svého života, byla i hodně statečná.
U nás doma se narodila a u nás doma také zemřela.

V zádu Daisy objímá svou dceru Airin z Milovické nížiny odpolední odpočinek na zahradě.

DAISY BOHEMIA MONETA 01.03.2004 - 09.09.2012

Odešla onoho brzkého rána do psího nebe náhle a nečekaně...........minda tvá kamarádka Tě dlouho hledala.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat.